XXIII EuroPOWER

13 i 14 kwietnia już po raz czwarty Energia dla firm wzięła udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży energetycznej – wiosennej edycji Konferencji EuroPOWER 2016. Celem tych spotkań jest pochylenie się nad najbardziej aktualnymi wyzwaniami i problemami sektora energetycznego. Co pół roku wszyscy kluczowi przedstawiciele branży gromadzą się, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze aspekty branży energetycznej.

Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER

Jako jeden z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu zabraliśmy głos w ważnych dyskusjach na temat kierunku rozwoju rynku i potrzeb sprzedawców energii.

Wysoki poziom merytoryczny Konferencji zapewnił ciekawe i intensywne dyskusje z wybitnymi przedstawicielami branży. Bardzo duże emocje wzbudziła m.in. dyskusja na temat baz danych gromadzonych przez podmioty sprzedające prąd i gaz. O tym jaki potencjał w nich tkwi rozmawialiśmy w międzynarodowym towarzystwie. Jak słusznie zauważył ekspert Energii dla firm, posiadane przez sprzedawcę dane świadczą o jego pozycji, a umiejętność ich wykorzystania to przyszłość, która może przynieść wiele dobrego. Obecnie wykorzystujemy je w bardzo niewielkim stopniu oferując Klientom produkty dodatkowe, a to dopiero początek. Kładliśmy też nacisk na potrzebę przyspieszenia procesu wymiany liczników na urządzenia inteligentne, które staną się dla nas bogatym źródłem wiedzy o klientach, a tym samym otworzą przed nami możliwość tworzenia aplikacji ułatwiających użytkownikom zarządzanie energią w domu czy firmie.

Tegoroczna wiosenna edycja EuroPOWER przyciągnęła wielu znakomitych gości, którzy chętnie wymieniali się doświadczeniami i obserwacjami. Ta wymiana opinii i różnych punktów widzenia pozwala spojrzeć na polską energetykę w sposób całościowy i lepiej zrozumieć rynek.

Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER Energia dla firm S.A. na XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER

« wróć