Panele fotowoltaiczne w ofercie Energii dla firm

Nasza firma stale pracuje nad umacnianiem pozycji lidera na rynku energetycznym. Reagując na zmieniające się potrzeby naszych Klientów, konsekwentnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania zarówno w obszarze obsługi, jak i oferowanych produktów.

Do naszego portfolio włączamy obecnie instalacje fotowoltaiczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców indywidualnych jak i w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

Znając najnowsze opinie ekspertów, którzy wskazują rosnący udział w rynku energii ze źródeł odnawialnych, naszą ofertę poszerzyliśmy o montaż instalacji fotowoltaicznych. Chcąc dynamicznie rozwiać się także w tym obszarze rynku, wraz z naszym partnerem – spółką Sunwind pracujemy nad aktywnym promowaniem energii pochodzącej ze słońca.

Firma Sunwind od lat jest ekspertem na polskim rynku energii odnawialnej, może pochwalić się referencjami wielu zadowolonych Klientów. Wraz z partnerem technologicznym, firmą Hymon (jednym z głównych dostawców spółki Tauron), w niedługim czasie wykonała w Polsce kilkaset instalacji dających w sumie kilka MW mocy (od 2 kW do 200 kW każda). Instalowane panele fotowoltaiczne pochodzą od renomowanych producentów.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw określonych wg norm UE, rolników prowadzących rolniczą działalność gospodarczą oraz obiorców z przewidywalnym rocznym profilem zużycia energii (z maksimum w miesiącach wiosna-lato) i poziomem zużycia od 20 WH/rok.

Dzięki oferowanym przez nas elektrowniom dajemy możliwość realnego obniżenia rachunków za energię elektryczną i uniezależnienia się od dostawców energii ze źródeł konwencjonalnych. Posiadacz instalacji może produkować energię elektryczną nie tylko na własne potrzeby – ma również możliwość odsprzedaży nadwyżki do sieci OSD.

Mogą też stanowić dodatkowe źródło mocy w sytuacji obniżenia dostaw z sieci (jak na przykład miało to miejsce w sierpniu 2015 roku). Instalacje fotowoltaiczne mają jeszcze jedna ważną zaletę. Stają się coraz powszechniejszym źródłem czystej energii, co prowadzi do tak istotnego obecnie ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Więcej informacji: PANELE FOTOWOLTAICZNE – OSZCZĘDZAJ ZE SŁOŃCEM

« wróć