Mamy w sobie GEN INNOWACJI!!!

5 października odbyła się gala INNOWATORY WPROST 2015. Nasza firma otrzymała zaszczytną nagrodę Gen Innowacji za wkład w rozwój rynku energetycznego w zgodzie z potrzebami środowiska naturalnego. Kapituła nagrodziła produkt Zielona Energia - Gwarancje Pochodzenia.

INNOWATOR WPROST dla Energii Dla Firm

Gen Innowacji odebrała Prezes Iwona Golonko, ale na to wyróżnienie pracowaliśmy wszyscy tworząc produkt, za którym idzie nie tylko tańszy prąd, ale przede wszystkim idea propagowania rozwiązań ekologicznych.
Nagrodzona Zielona Energia – Gwarancje Pochodzenia to przecież produkt przeznaczony dla tych, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego i utrwaleniu proekologicznego wizerunku swojej firmy.

INNOWATORY WPROST to prestiżowe i niezwykle ważne wydarzenie organizowane przez redakcję tygodnika opiniotwórczego Wprost. W latach 2011-2013 nagrody były przyznawane na podstawie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Od dwóch lat podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje, jest autonomiczne badanie Innovation Research 2015. Po ogłoszeniu wyników badania, statuetki Innowatorów trafiają do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach gospodarki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do sukcesu naszej firmy.

« wróć