Energia dla firm została wyróżniona Certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016!

Kapituła konkursu FIRMA GODNA ZAUFANIA wyróżniła Energię dla firm S.A. za zbudowanie silnej pozycji na rynku, oraz pozytywną opinię wśród Klientów.

Energia dla firm została wyróżniona Certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016!

Organizatorem konkursu jest firma CBOK Sp. z o.o., która zajmuje się badaniem opinii Klientów. Energia dla firm pozytywnie przeszła weryfikację, dzięki czemu została wyróżniona za działania na rzecz małych i średnich firm, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do Klienta.

Certyfikat otrzymują te firmy, które rzetelnie wywiązują się z oferowanych usług, są wiarygodne i cieszą się zaufaniem wśród swoich Klientów. Dołączając do tego grona, Energia dla firm po raz kolejny została nagrodzona za swój profesjonalizm

O to wyróżnienie polskie firmy starają się już po raz trzeci. Poddając się badaniom współczynnika opinii, zyskują też ważną wartość dodaną - obiektywny obraz własnej działalności. Certyfikat Firma Godna Zaufania, który po raz pierwszy przyznany był w 2013 roku, stał się popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz Klientów wyróżnieniem.

« wróć