Energia dla firm nagrodzona za „Innowację Roku” w konkursie „Liderzy Świata Energii”

WeEnergy, nowy produkt Energii dla firm, został nagrodzony w konkursie „Liderzy Świata Energii” podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Statuetka w kategorii „Innowacja Roku” przyznawana jest rozwiązaniom, które zmieniają rynek energii i wytyczają nowe kierunki jego rozwoju.

Europower 2017

Innowacyjność przyszłością

„Innowacja Roku” to jedno z wyróżnień zwracających uwagę branży na unikalne produkty, które wpisują się w nowoczesną, przyjazną klientowi i wszechstronną wizję tego sektora rynku. Energia dla firm została nagrodzona za usługę WeEnergy, która zmienia rolę Klienta na rynku energetycznym. Pozwala w dużym stopniu uniezależnić się od dostaw energii elektrycznej z sieci oraz umożliwia przedsiębiorstwom rozwój biznesu, dzięki możliwości produkcji energii z własnych źródeł. Dbałość o zwiększenie konkurencyjności klientów na rynku to nowe podejście, za które doceniono Energię dla firm.

- Bardzo cieszy nas ta nagroda, bo podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój rynku energii i w relacje z Klientami. Jako liderzy staramy się wytyczać nowe kierunki i proponować produkty, które będą pod każdym względem innowacyjne. WeEnergy to produkt, który powstał z myślą o zmianie podejścia do Klienta. Tworząc go chcieliśmy zapewnić przedsiębiorstwom kompleksową usługę, ale też pomóc im w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku – powiedział Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu.

Nagrodę odebrał Wojciech Pomykała, który podkreślił, że stworzenie innowacyjnego produktu jest efektem pracy całego zespołu.

- Dziękuję wszystkim pracownikom za ich codzienne zaangażowanie w rozwój naszej firmy. Innowacyjność nie zależy tylko od ilości środków przeznaczonych na badanie i rozwój, to sposób myślenia, działania i to jak podchodzimy do codziennych obowiązków. Tak buduje się przyszłość – powiedział Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu, Energii dla Firm.

WeEnergy rewolucją na rynku

WeEnergy umożliwia przedsiębiorstwom odbiór energii z sieci, a także produkcję energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych na własne potrzeby oraz sprzedaż jej nadwyżek do Energii dla firm. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorstwa mogą znacznie zmniejszyć koszty produkcji energii. Energia dla firm pomaga w doborze odpowiedniej instalacji, uzyskaniu dofinansowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej.

O EuroPOWER

Konferencja EuroPOWER to jedno z najważniejszych wydarzeń sektora energii w Polsce. Jubileuszowa, 25. edycja poruszała najistotniejsze zmiany zachodzące w branży, przedstawiała najciekawsze rozwiązania i była platformą dialogu pomiędzy kluczowymi przedstawicielami branży i sektorów współpracujących, a reprezentantami administracji rządowej.

« wróć