Energetyczna wizja nagrodzona!

W piątek, 20 listopada Energia dla firm S.A. była gościem uroczystej gali Responsible Business Awards, odbywającej się w warszawskim hotelu Sheraton. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 10-lecia istnienia Executive Club, najbardziej renomowanej organizacji zrzeszającej przedstawicieli top managementu i przedsiębiorców. Towarzyszyło mu wydanie Wielkiej Księgi Odpowiedzialnego Biznesu, na łamach której opisana została CSR-owa działalność Energii dla firm S.A.

Organizatorzy Wielkiej Gali Odpowiedzialnego Biznesu mają na celu podkreślenie ogromnego zaangażowania biznesu w działania prospołeczne i jego wpływu na budowanie dobrobytu całego społeczeństwa. Pierwsza edycja wydarzenia została uświetniona m.in. odczytaniem listu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy jak również przemową inauguracyjną Wicepremiera, Ministra Nauk i Szkolnictwa Wyższego, Jarosława Gowina. Wydarzeniu towarzyszyła debata „Dobroczynny biznes – dlaczego warto pomagać?”.

Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Executive Club, po raz pierwszy została wydana Wielka Księga Odpowiedzialnego Biznesu. Pośród największych spółek w kraju wyróżnionych w Księdze, znalazła się także Energia dla firm S.A. Na łamach dwustronicowego artykułu opisana została CSR-owa działalność spółki, której głównym wkładem w kreowanie społecznie odpowiedzialnego biznesu jest stała współpraca z Akademią Soul of Business. Firma realizuje nowoczesne, unikatowe i sprawdzone metody rozwoju pracowników oraz liderów w organizacji. To idea mająca na celu afirmowanie doskonalenia się duchowego i zawodowego. Spółka inspiruje kształcenie odpowiedzialnych i dojrzałych ludzi. Tym samym wpływa na polepszenie relacji biznesowych, a co za tym idzie, także społecznych.

Executive Club inspiruje, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania i służy rozwojowi polskiego biznesu. Od początku istnienia jego misją jest promowanie najwyższych standardów przywództwa, zarówno w sferze profesjonalnej jak i etycznej, a także propagowanie działań służących budowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.executive-club.com.pl/nagrody-responsible-business-awards-rozdane .

« wróć