ENERGIA DLA FIRM S.A. TO EKSPERT W DZIEDZINIE ENERGII.

Śledzimy trendy, wymagania rynku i szybko na nie reagujemy. W ten sposób wprowadzamy innowacyjne produkty i stale podnosimy jakość obsługi.

Rozpoczynając działalność w 2010 roku, rozwijaliśmy się razem ze zliberalizowanym rynkiem energii i ewoluującymi wymaganiami naszych Klientów. Nauczyło nas to wsłuchiwania się w potrzeby tych, z którymi współpracujemy i szukania rozwiązań, dopasowanych do każdego biznesu. Dzięki temu jesteśmy obecnie jednym z największych niezależnych sprzedawców energii w Polsce i stale rozszerzamy portfolio naszych produktów i usług.

Mając na względzie przyszłość Twojej firmy, prognozujemy wydatki na energię i optymalizujemy je tak, byś mógł lokować budżet i rozwijać kompetencje oraz ofertę swojej działalności.

Jesteśmy członkiem Towarowej Giełdy Energii. Posiadamy koncesję URE na sprzedaż energii elektrycznej i gazu do 2030 roku

OKREŚLAMY TWOJE POTRZEBY

Proponujemy przejrzyste i jasne warunki współpracy. Przygotowujemy ofertę skomponowaną dla potrzeb Twojego biznesu. Oddajemy do Twojej dyspozycji konsultanta, z którym możesz zawsze porozmawiać i zasięgnąć jego porady.

POMAGAMY I DORADZAMY

Pozwól nam być Twoim doradcą – stawiamy na dobre relacje. Pracujemy tak, byś zechciał przedłużać z nami umowę. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy energii upraszczając procedury oraz redukując formalności do niezbędnego minimum.

SPEŁNIAMY DANE OBIETNICE

Zapewniamy optymalizację kosztów zakupu energii i dotrzymujemy słowa. Wnikliwie audytujemy Twoje wydatki, by poszukać oszczędności tam, gdzie inni ich nie widzą. Informacja o strukturze paliw znajduje się tutaj.

Energia dla firm S.A. decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki posiada koncesję nr OEE/16388/W/OLB/2010/MSZ na obrót energią elektryczną do 15.06.2030 r. oraz koncesję nr OPG/194A/16388/W/2/2012/ŁG na obrót paliwem gazowym do 31.12.2030 r.

GRUPA KAPITAŁOWA I AKCJONARIUSZE

Rozwijamy się i rośniemy w siłę. Grupę kapitałową Energia dla firm S.A. tworzą spółki SunWind, Centrum Usług Wspólnych - Energia i Gaz oraz Krajowe Centrum Audytów Energetycznych.

Właścicielem Energii dla firm S.A. jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN.

Polski Fundusz Energetyczny FIZ AN został założony w roku 2015 na bazie doświadczeń biznesowych wyniesionych z szeregu projektów inwestycyjnych w obszarze energii zarówno w Polsce jak i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego. Działając w obszarze energii oraz utilities, Fundusz realizuje projekty związane z wprowadzaniem na rynek innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie sprzedaży energii oraz sposobu obsługi klienta.


ZARZĄD ENERGII DLA FIRM S.A.:

wojciech.jpg

PREZES ZARZĄDU
WOJCIECH POMYKAŁA

W marcu 2016 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki Energia dla firm S.A. W swojej karierze zawodowej odpowiadał za rozwój i zarządzanie sprzedażą, tworzenie nowych produktów i linii biznesowych, projektowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych wspierających rozwój organizacji, tworzenie centrum usług wspólnych oraz restrukturyzację i poprawę rentowności firm. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w strukturach takich spółek jak Siemens, Nokia Siemens Networks, Polkomtel, grupie PGE (PGE Systemy, Exatel SA) oraz Detecon (grupa Deutsche Telekom). Jest absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji, Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz General Management na Harvard Business School w Bostonie. Wierzy, że ciągłe zwiększanie przewagi konkurencyjnej nie jest możliwe bez wdrażania odpowiedniej kultury organizacyjnej opartej na wspólnych wartościach.

beata.jpg

WICEPREZES ZARZĄDU
BEATA ZBOROWSKA

Wraz z początkiem października 2015 r. objęła funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. finansowych spółki Energia dla firm S.A. Z obszarem finansów związana jest od 17 lat. Przed podjęciem nowej pracy, związana była z Virgin Mobile Sp. z o.o. pełniąc funkcję Wiceprezesa Zarządu i CFO, zarządzała finansami, HR i administracją, optymalizowała procesy wsparcia w spółce, tworzyła i nadzorowała realizację krótko i długoterminowych planów biznesowych telekomu. Doświadczenie zawodowe zdobywała również m.in. w grupie Exatel (GK PGE), gdzie jako Wiceprezes Zarządu odpowiadała za finanse, administrację i audyt wewnętrzny. Piastowała również stanowisko Dyrektora Biura Planowania, Kontroli i Analiz w spółce Polkomtel SA. Przed sektorem telco przez 8 lat pracowała w branży FMCG. Członek CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) , absolwentka Uniwersytetu Europejskiego Viadrina.

SKŁAD RADY NADZORCZEJ ENERGII DLA FIRM S.A.:

- Robert Zagożdżon – Przewodniczący Rady Nadzorczej
- Jacek Murawski – Wice Przewodniczący Rady Nadzorczej
- Rafał Wojciechowski – Członek Rady Nadzorczej
- Mariusz Zawisza – Członek Rady Nadzorczej

ZAUFALI NAM:

Najlepszą wizytówką jest dla nas opinia naszych partnerów biznesowych. To na ich zaufanie i zadowolenie pracujemy. Nasze usługi zostały docenione przez wielu z nich. Przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować!

mini_palac.jpg
mini_famed.jpg
mini_tommarg.jpg
mini_henpol.jpg
mini_TUR-zaklady-miesne.jpg
mini_simech.jpg
mini_wieliczka1.jpg