NABIERZ ROZPĘDU Z ENERGIĄ DLA FIRM S.A.

Energię dla firm S.A. tworzy zespół ekspertów i specjalistów – ludzi z pasją i motywacją, naładowanych pozytywną energią. Jeśli i Ty angażujesz się w powierzone zadania, chcesz pracować i rozwijać się czerpiąc radość i satysfakcję z codziennych wyzwań i sukcesów – dołącz do nas!

W naszej pracy kierujemy się wartościami korporacyjnymi zawartymi w Kodeksie Etycznym Energii dla firm S.A. Podstawą naszych działań jest rzetelność, odpowiedzialność oraz profesjonalizm. Kierując się misją i wizją firmy, poprzez różnorodne programy i inicjatywy szkoleniowe, działamy na rzecz ciągłego rozwoju zarówno osobistego jak i całego teamu. Tworzymy nowoczesną organizację dając optymalne warunki do zdobywania nowych kompetencji i zawodowego awansu.

JACY JESTEŚMY?


ENERGETYCZNI

Mamy mnóstwo zapału i pozytywnej energii. Jesteśmy zespołem, w którym dbamy o siebie wzajemnie.


AMBITNI

Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.


TRANSPARENTNI

Kierujemy się wypracowanymi wartościami, jakie firma stawia przed pracownikami. Jesteśmy otwarci i chętni do pomocy, a nasi Klienci otrzymują od nas zawsze maksimum rzetelnej informacji.


ZAANGAŻOWANI

Mamy wpływ na to, co dzieje się w organizacji. Jesteśmy jej częścią i wspólnie określamy jej kształt. Rozwijamy i razem wdrażamy pomysły, które przyczyniają się do rozwoju firmy.

Z NAMI ŁATWIEJ O SUKCES

Zależy nam byś rozwijał się razem z firmą . Wiemy, że sukces jest w dużej mierze Twoją zasługą – dlatego będziemy Cię wspierać na każdym kroku kariery. Z myślą o Tobie tworzymy sprzyjające warunki do zdobywania  cennego doświadczenia zawodowego.

OFERUJEMY

Niezależnie od wybranej przez Ciebie formy zatrudnienia, nasza firma zatroszczy się o Ciebie pod kątem:

  • kompleksowego wdrożenia Cię do organizacji
  • przygotowania dla Ciebie niezbędnych narzędzi pracy
  • przedstawienia ścieżki kariery
  • umożliwienia Ci udziału w różnorodnych szkoleniach , zarówno zawodowych jak i personalnych
  • zdrowotnym oraz kondycyjnym – umożliwimy Ci korzystanie z opieki medycznej oraz kart sportowych

FORMULARZ KONTAKTOWY