SPRAWDŹ CO U NAS SŁYCHAĆ!

Znajdziesz tu wydarzenia z życia firmy, najnowsze publikacje prasowe i komentarze naszych ekspertów.

8 urodziny spółek w Grupie Investment Union 2018-04-10

Wielki Dzień Celebracji! W miniony czwartek spotkaliśmy się w hotelu Warszawianka,  aby świętować 8 urodziny spółek w Grupie Investment Union.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm z nowym zarządem 2018-03-15

Z początkiem marca 2018 r. stanowisko prezesa zarządu Energii dla firm objął Jakub Jadziewicz. Do pełnienia obowiązków wiceprezesa zarządu do spraw finansowych została oddelegowana z Rady Nadzorczej spółki Alicja Lewandowska. Nowo powołani członkowie zarządu to doświadczeni menadżerowie od wielu lat związani z branżą energetyczną.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm organizuje konkurs dla startupów i organizacji studenckich 2018-01-24

Pod hasłem „Moc dla Rozwoju” Energia dla firm organizuje konkurs dla startupów i małych przedsiębiorstw oraz organizacji studenckich, w tym kół i stowarzyszeń naukowych, które pracują nad innowacyjnymi projektami z branży energetycznej. Nagrodą w konkursie jest 15 tys. złotych dla każdej z grup oraz szansa na wsparcie w rozwoju i komercjalizacji pomysłu. Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są do 4 lutego 2018 r.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm wspiera akcję charytatywną 2018-01-10

Beata Zborowska, wiceprezes Energii dla firm, wzięła udział w inicjatywie społecznej #ProjektPomagam. W ramach akcji stworzono album fotograficzny z udziałem znanych kobiet biznesu i popularnych gwiazd, w tym aktorek i piosenkarek. Dochód ze sprzedaży albumu zostanie przekazany Fundacji Dar Szpiku.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm nagrodzona za „Innowację Roku” w konkursie „Liderzy Świata Energii” 2017-04-10

WeEnergy, nowy produkt Energii dla firm, został nagrodzony w konkursie „Liderzy Świata Energii” podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Statuetka w kategorii „Innowacja Roku” przyznawana jest rozwiązaniom, które zmieniają rynek energii i wytyczają nowe kierunki jego rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm została członkiem Business Centre Club 2017-03-03

W dniu 3 listopada 2016 Energia dla firm została członkiem Business Centre Club (BCC), prestiżowego Klubu przedsiębiorców i jednej z największych w Polsce organizacji pracodawców.

CZYTAJ WIĘCEJ >