SPRAWDŹ CO U NAS SŁYCHAĆ!

Znajdziesz tu wydarzenia z życia firmy, najnowsze publikacje prasowe i komentarze naszych ekspertów.

Medal Europejski dla Energii dla firm 2017-06-08

Po raz kolejny Energia dla firm otrzymała nagrodę za WeEnergy. Produkt został doceniony podczas 28. edycji Medalu Europejskiego, przedsięwzięcia organizowanego przez Business Centre Club. Wyróżnienie przyznane za usługę spełniającą standardy europejskie potwierdziło innowacyjność i kompleksowość produktu.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm nagrodzona za „Innowację Roku” w konkursie „Liderzy Świata Energii” 2017-04-10

WeEnergy, nowy produkt Energii dla firm, został nagrodzony w konkursie „Liderzy Świata Energii” podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Statuetka w kategorii „Innowacja Roku” przyznawana jest rozwiązaniom, które zmieniają rynek energii i wytyczają nowe kierunki jego rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Energia dla firm została członkiem Business Centre Club 2017-03-03

W dniu 3 listopada 2016 Energia dla firm została członkiem Business Centre Club (BCC), prestiżowego Klubu przedsiębiorców i jednej z największych w Polsce organizacji pracodawców.

CZYTAJ WIĘCEJ >

We Energy: rewolucja roli odbiorcy na rynku energii 2017-01-26

Energia dla firm, jako pierwszy niezależny sprzedawca energii elektrycznej i gazu w Polsce, wprowadza tak zaawansowaną i kompleksową ofertę energetyczną dla biznesu - We Energy. Nowe rozwiązanie pozwala na odbieranie energii z sieci, a także produkcję energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych na własne potrzeby i sprzedaż jej nadwyżki do Energii dla firm.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich 2017-01-09

Od dnia 10 stycznia 2017 r. obowiązuje ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz. U. z 2016 r., poz. 1823), zmieniająca między innymi ustawę z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz.U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm), w zakresie dotyczącym pozasądowego rozwiązywania sporów pomiędzy odbiorcami paliw gazowych, energii elektrycznej lub ciepła w gospodarstwie domowym a przedsiębiorstwami energetycznymi oraz między prosumentami będącymi konsumentami a przedsiębiorstwami energetycznymi.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Akcja świąteczna Energii dla firm 2016-12-16

300 małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka otrzymało w prezencie od Energii dla firm bajecznie kolorowe koce.

CZYTAJ WIĘCEJ >